درباره ما بدانید

هواکش صنعتی یکی از تجهیزاتی است که تمامی صنایع باید از آن استفاده کنند. این محصول مزایای زیادی را برای صنایع به همراه دارد و کارخانه و کارگاه ها با اهداف مختلفی از آن ها استفاده می کنند. صنایع مختلفی مانند صنایع شیمیایی، پزشکی، اتومبیل سازی، کشاورزی، معدن، تهیه غذا، ساخت و ساز و بسیاری صنایع دیگر از انواع مختلف هواکش صنعتی استفاده می کنند تا هوای تازه را وارد محیط کار خود کنند و اینکه بو و عطر نامطبوع را خارج سازند. البته به غیر از صنایع، مکان های دیگری مثل باشگاه های ورزشی که در زیر زمین قرار دارند، انبارها و پارکینگ های زیر زمینی نیز باید برای تضمین سلامت محیط و هوایی که استشمام می کنند از هواکش صنعتی استفاده کنند.

شرکت هواکش رباط

در صورتی که صنعت تهویه صنعتی ایران با کشور های جهان رو به رقابت بوده ،شرکت هواکش رباط از سال 1371 توانسته با پیشرفت در ساخت هواکش صنعتی و فن های لایل حل گام بلندی در این راه بردارد.

شرکت هواکش رباط توانسته از تجربه حرفه ای موثر در اجرای طرح های حساس در حوزه های تخصصی خود با 12 نیروی مجرب و کار آزموده ، آماده ارائه کلیه خدمات فنی مهندسی در تمامی مراحل طراحی ، ساخت ، مشاوره ، نصب و راه اندازی سیستم های تهویه باشد.

امیدواریم با معرفی انواع تولیدات ، اعتماد و خرید از این شرکت را برای مصرف کنندگان مراکز دولتی و خصوصی روز به روز بیشتر نماییم.

لازم به ذکر است از افرادی که ما را در تولید با کیفیت یاری نموده اند و کلیه مراکز دولتی و خصوصی تشکر و قدردانی نماییم.

 

هواکش رباط
منو اصلی x
X